O nas

Idealne miejsce na wypoczynek

Lokalizacja

Nazywane Królewskim Miastem Darłowo to urokliwy kurort, który ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Tutejsze plaże uznawane są za najładniejsze w Polsce, a poza naturą i pięknymi zachodami słońca turystów przyciąga imponująca historia miasta. To tu urodził się i zmarł ostatni Wiking Bałtyku i jednocześnie słowiański władca – król Eryk.

Lokalizacja

Kulinaria, wino, życie

Europejska kuchnia

Klimatu europejskiej riwiery nada restauracja LIDO Brasserie, oferująca inspirowaną morzem kuchnię pełną świeżo przygotowanych śródziemnomorskich i polskich specjałów.

Walory Darłowa

Natura i krajobrazy

Długie, piaszczyste plaże, ciekawe uformowane wydmy, soczysta zieleń lasów. To niepodważalne atuty położonego u ujścia rzeki Wieprzy Darłowa. Kameralność, klimat i spokój, jakiego nie zazna się już w innych nadmorskich miastach. Rodzinny urok Darłowa sprawia, że życie płynie tu z dala od zgiełku wielkich metropolii.

Natura i krajobrazy

Apartamenty nad samym morzem

Marina Royale

Marina Royale to niezwykle przemyślany, zaplanowany na lata, projekt belgijskiej firmy POC Partners, który pięknie wpisuje się w darłowskie plaże. Marina Royale to pierwszy z budynków, które będą częścią zespołu hotelowego.

Odwiedź Marina-Royale.pl

W Darłowie również stosowane są najnowocześniejsze technologie i bezkompromisowa jakość wykonania. Europejski poziom i zachodnie standardy wykorzystane zostają nie tylko w apartamentach, ale w całym projekcie.

Wyjątkowe oferty w atrakcyjnych cenach - poznaj nasze pakiety

Oferty specjalne

Apartamenty Royale Oferta

Ferie zimowe nad morzem

Już od 698zł /os. /noc

Sprawdź
Phone
Email